PES pásky

PES pásky
Pletené polyesterové
viazacie pásky
v štandardných a neštandardných prevedeniach
pes pasky
PRODUKTY
O spoločnosti
Spoločnosť PUTO, s.r.o. je slovenská výrobná a distribučná spoločnosť pôsobiaca v oblasti obalového priemyslu. Od roku 2004 sa špecializujeme na výrobu viazacích pások z pleteného polyesteru (ďalej len PES pásky). PES pásky vyrábame v dvoch produktových radách. Viazacie pásky PSAW sú určené na viazanie ťažkého nákladu a predstavujú modernejšiu a zároveň lacnejšiu alternatívu oceľových pások.  Viazacie pásky PrESS nachádzajú uplatnenie v recyklačnom priemysle a sú najvhodnejším viazacím prostriedkom do paketovacích lisov.


Naším zákazníkom pôsobiacim  v rôznych oblastiach priemyslu ponúkame kvalitné produkty k preprave a baleniu ich vlastných výrobkov. Veľmi dobre rozumieme zvýšenému dopytu po bezpečnejšej alternatíve tradičných oceľových pások.  Vhodnou alternatívou sú práve PES pásky. Ich popredné vlastnosti, akými sú vysoká pevnosť, pružnosť a schopnosť tlmiť nárazy počas prepravy ich predurčujú za najvhodnejšie fixačné prostriedky, využívané pri preprave ťažkých nákladov. V porovnaní s oceľovými páskami umožňujú jednoduchšiu a bezpečnejšiu manipuláciu, nepoškodzujú povrchovú úpravu tovaru a zároveň zachovávajú pevnosť oceľovej pásky.


Na výrobný proces, pri ktorom využívame najmodernejšiu technológiu dohliadajú skúsení pracovníci, ktorí pravidelne kontrolujú kvalitu nášho výrobku. Uvedomujeme si, že kvalita a spoľahlivosť viazacích prostriedkov určených na viazanie ťažkých nákladov, naložených na dopravných prostriedkoch, je veľmi dôležitá. Je totiž úzko prepojená s bezpečnosťou prepravy. Všetky PES pásky sú testované a certifikované v skúšobnom laboratóriu pevnostných meraní strojných častí, ktoré patrí pod Výskumný ústav dopravný v Žiline. Spĺňajú všetky  kritériá stanovené Smernicami nakladania UIC, ktoré sú záväzné pre vnútroštátnu a medzinárodnú prepravu tovaru. Pevnostné testy sú vykonávané pravidelne aj priamo v našej výrobnej prevádzke.


Pre bližšie informácie volajte 00421 905 630 536. Veľmi radi Vám pomôžeme.
Copyright© PUTO s.r.o.    |    Tvorba web stránok
tvorba web stránok
PES pasky
úvod  |  kontakt